Szanowni Państwo,

 

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego informujemy, że w 2020 roku nie odbędzie się kolejna edycja Lubelskich Spotkań Naukowych.

 

Zapraszamy serdecznie na konferencję w 2021 roku.

WARSZTATY

Zapisy na warsztaty będą odbywały się w Biurze Konferencji. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy, w razie rezygnacji z uczestnictwa, o wcześniejsze poinformowanie organizatorów.

SESJA POSTEROWA:

Obecność autorów prezentacji posterowych obowiązkowa podczas ICH PREZENTACJI W TRAKCIE

SESJI POSTEROWYCH

  • czwartek w godzinach 14:40-15:40 (część 1 plakaty od 1 do 8)
  • piątek w godzinach 15:10-16:10 (część 2 plakaty od 9 do 17)

W trakcie trwania całej konferencji na monitorach zlokalizowanych w foyer przy Sali S7 będą prezentowane postery nadesłane na XXI Lubelskie Spotkania Naukowe. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi i wybrania najlepszego Państwa zdaniem posteru poprzez glosowanie na karcie dołączonej do materiałów zjazdowych i pozostawienie ankiety w Biurze Zjazdu.

Spośród osób, które wytypują najlepszy poster zostaną podczas zakończenia konferencji wylosowane atrakcyjne nagrody książkowe.

Dla osoby prezentującej najlepszy poster Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego ufundował atrakcyjną nagrodę specjalną.

EWALUACJA KONFERENCJI

Jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii i oceny naszego zjazdu, dlatego prosimy o wypełnianie
ankiety ewaluacyjnej, której wyniki pomogą nam w organizacji kolejnych Lubelskich Spotkań Naukowych.
Spośród osób, które wypełnią ankiety ewaluacyjne zostanie podczas zakończenia konferencji wylosowane atrakcyjne nagrody książkowe.

ISTNIEJE MOZLIWOŚĆ PUBLIKACJI PRAC W CURRENT PROBLEMS OF PSYCHIATRY

(www.cppsych.umlub.pl/), którew obowiązującym wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych znalazło się na liście, pod poz. 21875, z punktacja 20 pkt. MNiSW

PARKINGI

Jeśli chcą Państwo skorzystać z parkingu, zapraszamy na Parking Centrum Spotkania Kultur, który mieści się przy ulicy Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin ( wjazd od ul. Radziszewskiego). Jest on położony 66 metrów od Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w którym odbywa się konferencja.
Cennik:
12h - 20 zł
24h – 28 zł

MIEJSCE KONFERENCJI

Lubelskie Centrum Konferencyjne
ul. Artura Grottgera 2,
20-029 Lublin

 

ORGANIZATOR

Pharma2pharma Sp. z o.o.
ul. Klaudyny 38/117
01-684 Warszawa
tel.: 22 254 86 95
www.pharma2pharma.pl
konferencje@pharma2pharma.pl