Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, 

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa, na jubileuszowe XX Lubelskie Spotkania Naukowe, które odbędą się

w dniach 6-8 września 2018 roku w Kazimierzu Dolnym n/Wisłą w hotelu Król Kazimierz.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji LSN są  Nowe Wyzwania i Horyzonty Psychiatrii. Wśród wielu poruszanych zagadnień nie zabraknie sesji poświęconej aspektom prawnym związanym z codzienną praktyką zawodową, będzie czas, by zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami farmakoterapii, psychoterapii i diagnozy zaburzeń psychicznych, przedyskutować zagadnienia z zakresu psychiatrii sądowej, wojskowej, seksuologii, dzieci i młodzieży, telemedycyny. Program obejmie wykłady plenarne,  warsztaty oraz sesję posterową. Dokładamy szczególnej troski, by program naukowy w pełni spełnił Państwa oczekiwania.

Nieustające Państwa zainteresowanie naszym zjazdem oraz Państwa opinie są dla nas inspiracją do organizacji kolejnych edycji LSN. Spodziewamy się i tym razem, że tematyka wykładów, doskonali i doświadczeni  wykładowcy z kraju, jak i z zagranicy, a także atmosfera naszego wspólnego spotkania, zachęci Państwa do udziału w naszej jubileuszowej edycji Lubelskich Spotkań Naukowych w Kazimierzu Dolnym.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej LSN www.lsn.org.plfacebooka, ale przede wszystkim gorąco zapraszamy do osobistego uczestnictwa w naszym zjeździe, który będzie naszym wspólnym, zarówno uczestników jak organizatorów, jubileuszem i świętem.

Do zobaczenia we wrześniu w  Kazimierzu Dolnym!

W imieniu Komitetu Naukowo-Organizacyjnego:

Dr hab. n. med. Hanna Karakuła – Juchnowicz

Dr hab. n. med. Marcin Olajossy     

Dr n. med. Aldona Stodulska – Blaszke